Найкращі імена у 2022 році — Имя и характер!

Найкращі імена у 2022 році

Змістовне питання.
Ось я зараз зупинився на азс, з логотипом зеленого лева. OKKO. В них смачна кава, енергійні дівчата на кассі. Маленьке американо, — 1евро.

В 5 блоках обговорення вибору імені. Контакти — у низу сторінки.

1

Базова вартість консультації психолога, одну годину поговорити, ви знаєте. Від 50 євро і до … 3000 євро. В середньому 100 євро за якісну допомогу. Одна година професійної якісної допомоги. Це важливо пам’ятати. На ринку послуг даність така, — оплата роботи. І психолог, вибираючи між тим, кому з усіх заявок допомагати своїм часом, силами, знаннями — обирає ситуації допомоги за баланс. В розумних межах. Оплата віршення психологічних питань , — звісно цілковито нормально.

Дивимося далі.
Що таке вартість підбору імені. За що ця вартість. З чого ця вартість.
І вибір імені, що там робиться.

У батьків як ?
Є сотні імен в теорії, на практиці залишається декілька десятків, і на фініші парочку своїх улюблених.

Ось роздуми, краще ім’я довге, коротке, на честь кого, через ім’я віддати данину поваги кому. Краще ім’я такої нації. Ім’я по такій даті з деякої таблиці. І все дуже живо, різноманітно. І ось увесь підбір ?

Питання, — це підбір чого і підбір кому. І для чого ?

Підбір імені. Ім’я для свідоцтва про народження. І все на цьому. Яка тут вартість ? Та ніякий. Ім’я саме по собі було відоме. Ім’я саме по собі нічого означало. І нічого не сталося.

Підбір імені був ?

Формально вибір для батьків і документів був, так. Фактично ніякого вибору ІМЕНІ ДЛЯ ДИТИНИ тут не сталося. Формально ім’я було вибране, фактично дитина була як деякий сторонній елемент.

На цьому місці 80% татусь щасливі, узяли ім’я, свідоцтво отримали, зраділи, обмили факт і забули.

2

Але. Інші 20% інтуітивні, чутливі, люблячі батьки на цьому місці йдуть далі — в пошук кращого імені. У пошук, а що там ім’я робить. У підбір чуттєво, що дитині те, конкретній дитині, відчутного у відчуттях, цій дитині що буде затишне, приємно, комфортно, ніжно, яке ім’я посилюватиме силу дитини. Бо таланти дитини — є, від реалізації талантів — залежить щастя життя, таланти вони усередині, частина психіки. Ім’я частина психіки.

Матусям цікаве змішення імені і психіки. Що за сплетення імені і психіки. Що за вростання імені в психіку. Що за звучання імені в тілі дитини, яке у відчуттях почуття дитини з різними іменами.

І виникає питання вибору. Починається вибір наслідку для дитини. Найцікавіше.
Чим дитина з ім’ям Андрій, відрізнятиметься від цієї ж дитини з ім’ям Тарас.
У чому різниця між дитиною з різними іменами? У чому відмінність ?
Як відмінність зрозуміти, вже тут прямо зараз. І між якими варіантами розвитку дитини зробити вибір.

Ось. Починається вибір.

З цього місця вибір — вже брила, потужна конструкція, ціла справа.

1. Оцінити яка дитина. У тому числі, які відмінності від інших діток, цього ж дня народження
2. Оцінити яка мама і папа і який вклад в психіку, підсвідомість дитини автоматично батьки роблять.
3. Оцінити відбиток імені в дитині. У течії одного дня оцінити зміни в ядрі і структурі характеру дитини. На дуже грунтовному і конкретному рівні.
4. Не провалитися в загальні трактування імен, які не розрізняють між собою дітей з одним ім’ям і по батькові.
5. Пройти усі імена переваги з оцінкою. І за фактом оцінки — виділити найцікавіші під завдання розвитку.

Це вибір.
Формати оцінки і підбору імен. Що я роблю

Вибирайте формати вибору імені

1. Підбір кращих імен.

За вашими даними, — я роблю оцінку ядра талантів, енергетики здоров’я, природжених базових якостей дитини.

Роблю оцінку з урахуванням впливу батьків. Оцінку завдань життя дитини, по його структурі.

Оцінку слабких місць здоров’я. Оцінку структури стикування ядра дитини з ім’ям. З базового списку адекватних в культурі імен або по вашому запиту, список деяких національних імен.

У результаті оцінки — три благозвучних, самих най-хороших, відповідних, доленосних і сильних імені.

Я озвучую вам результати підбору з розшифровкою подробиць ефективності кращих імен. Робота займає три робочі дні. Сплата 4000 грн. Приватбанк.

По заявках, економ варіант — оцінка кращого для дитини з ТОП-30 імен. Оплата 3000 грн.

2. Я роблю оцінку тільки ваших варіантів імен. Що з ваших імен безпечно, що підходить, що шкодить і краще заховати до шухляди. Я роблю аналіз з позиції зміни ядра талантів, енергетики здоров’я і можливостей дитини. Робота займає два робочі дні. Оплата 2000 грн.

3. Розшифрувати тільки одне ім’я. Коли ви сумніваєтеся в імені і хочете його перевірити. Як впливає це ім’я. Які якості посилює. Які здібності розвиває або послабляє. Що буде з психікою дитини, ландшафтом характеру і особистою силою. Як фактично вплине ім’я на життя дитини в цілому. Підходить або не підходить в подробицях розшифровки. Робота займає один робочий день. Оплата 1000 грн.

Для Європи і Америки вартість сильно інша — не націнка. Друзі. Це знижка для нас. Економіка України — взагалі, на наш погляд, знищена ззовні, в ім’я якихось амбіцій відродження економічної зони («ссср») ім’ям винищування незгодних. Тому ціни для людей з США, Франції, Іспанії не вищі, це для наших людей, що залишилися в країні знижки.

Додаткові консультації

дуже важлива консультація по розшифровці природженого ядра здоров’я, талантів, характеру, здібностей дитини. Подробиці з рекомендаціями.
медитативні молитовні практики материнства. Подробиці.

Саме це вибір імені.

Вибір, що пропрацювано. Міцний вибір.

Напишіть у вайбер\на пошту, з яких імен вам цікаво зробити оцінку.

4

Я знаю, що є інтерес до індивідуальної роботи у мам і тат. Я закликаю вас до високого рівня свідомості у виборі імені. Далі — індивідуально.

Любіть життя. Життя прекрасне. Діти чудеса нашого життя.

Питання — відповіді

Як рахувати вартість ? В годинах роботи і в цінності особистої сили \ енергетики в житті дитини.

Наприклад, ціна втрати третини життєвості, втрати третини харизми від рихлого, в’ялого імені і на іншій чаші вагів 50евро для консультації за оцінкою і відбракуванням сумнівного імені, щоб дитина зберегла сили. Порівнюйте.

Можна зберегти 50евро і відмовившись від консультації по перевірці безпеки імені, усупереч усім технологіям і досвіду дати ім’я яке зімне почуття легкості дитини. Який від цього виграш і кому яке благо ?

50евро ні вам не зробить великої втрати, ні мені 50евро великого приросту, це навряд чи мала частина мого рекламного бюджету, щоб вам розповісти про можливості полегшити майбутнє ваших діток.

Замість деяких повідомлень в стилі «50евро . дуже дорого», краще подивіться, як вам зацікавити фахівця виділити робочий день на вас для допомоги вам у вирішенні ваших питань.

Вибір — велика справа.

Позаду мене зашуміли кавові зерна, в каву-машину засинали свіжі зерна. Як я люблю, із запахом.

У мене далі найсвіжіша кава гаряча і дорога дальша. Я люблю кермо. Вільну дорогу увечері. Зараз взимку особливо, узбіччя в засніжених деревах. Простір, свобода, відпочинок в цій атмосфері є.

А у вас — можливість прочитати книгу. Погортати відгуки, хто вже звертався до мене за вибором імені, — які реакції і враження. І зважити все. Ім’я в ім’я чого ?

Кожен місяць же нове ім’я вибирається ? Імена як колготки міняються ? Чи один раз і на життя. Можна і зробити крок назустріч дитині, — відфільтрувати і подарувати відповідне ім’я.

Через 3 дні. У медіа розлетілося висловлювання мільярдера

З наших чоловік, — що дітям квартиру не купить. І що діти — нехай все самі.

Ми з вами періодично чуємо, що там мільярдери про спадок говорять. Мільярдерам видніше, кого і як позбавляти підтримку, в ім’я ідеї «результати життя — все своєю працею». Особливо мільярдери по заводах і фабриках побудованими на лютій півночі зэками в глибокому ссср.

Можна не давати грошей на пензлики, на книги, на навчання.
Можна не давати на ферарри, на яхти, на тусовки, на квартири.

Спірні моменти. Я вважаю, що сила, знання, гроші — відповідальність. Щоб не розбестити, можна і не давати на щось.

Але ім’я не можна не дати.
У будь-якому випадку ім’я буде дано. Книги — швидше будуть. Яхт — швидше не буде.

Ім’я буде. Однозначно. Без варіантів — ім’я буде.
Якщо вибрано невдало, ім’я — зімне частину гармонії, заглушить частину віри в себе, почуття спокою і сили.

Можна не дарувати яхт. Палаців. Розкіш. Так. Хочеш — вирости і зароби на яхту. Швидше усі погодяться.
Але.
Навіщо забирати з пелюшок у дітей частину таланту непідходящим ім’ям.
Ім’я не можна не дати. Ім’я у будь-якому випадку буде.

І запросто буде почуття рихлості, негармонійності, шкода від імені.
Навіщо давати по незнанню шкоду і скомканность ?
Складне питання.

Це питання ціною не лише оплати чогось комусь, але питання ціною частини таланту і майбутньої сили дитини.

Для деяких вибір імені — це розкіш. Почуття гармонії і розвиток дитини — це розкіш. Не те що яхти.

Вибір — вільна справа. Вибір — це розкіш ?

Вас, батьків і так радами замучили усі з усіх прасок і чатів. Хочеться спокою. Подаруйте дитині спокою в звуці імені.

Хочеться оцінити ім’я, у чоловіка своя ініціатива, у мами дитини своє відчуття дисгармонії і подобається інше ім’я. Хочеться дізнатися, — що ще в іменах є цікавого і якісного.

Тоді за справу.
Сформувати зліпок. І добротно оцінити сотні варіацій.

Стівен Спілберг, Дженнифер Лопес, Жизель Бюндхен, Джордж Бернард Шоу, Генрі Форд, Альфред Нобель, Зигмунд Фрейд — отримали додатково в середньому, плюс 40% сил і таланту за рахунок благозвучності, — психо-акустики імені.

Вони може і не гідні були, може вони у результаті стали не кращими людьми, ім’я не відміняє свободи життя. Але наші діти — не вже принципово мають бути обділені сучасними технологіями розвитку особистості ?

Будь у них інші імена, — це вже питання минулих днів.

Оплатою ви підтримуєте можливість іншим мамам дізнатися. Що дитина — особлива. Дізнатися через мої матеріали, що люди з одним ім’ям — відрізняються між собою.

Серед сотень сайтів про одно і теж значення, де немає різниці між людьми з одним по батькові і датою народження. У пекельних світах копі-паста, — знайти віконце у світ мудрості, доброти і життя.

Ось за це оплата. Це підтримка проектів і можливості для вас і услід діткам, народжених через місяць, через рік, через 5 років — отримати відповідну інформацію про імена.

Але може і не хочеться комусь. Не хочеться, щоб була конкуренція. Ім’я зміцнює людину.
Іноді хочеться щоб тільки у вашої дитини через відповідне ім’я була перевага.

А того, хто з невдалим ім’ям, рихлим, ослабляючим ім’ям — йому у результаті не вистачило в конкуренції з вашою дитиною.

Як потім скажуть, тому означає, не повезло.
Мало працював.

З кожним ім’ям є парочка супер старів.
А де усі інші сотні. Тисячі. Десятки тисяч людей цього імені ? Ніхто не знає про них.

Мало працювали ? Ні, звичайно ж ім’я ні при чому. Ніякої немає причини. Просто мало працювали. Але ж говоримо ми ?
А то, що робота на знос і так, і усі сили в справу, і у батьківщину. І для інших. І усупереч почуттю дискомфорту наединие з собою. І усупереч почуттю непотрібності. І все одно — з непідходящим ім’ям, з непрофільною освітою. Люди працюють. Живуть. І народжують діток в любові.

Можна і подарувати дитині життя легше. Життя краще.
У результаті оплата — найщиріше відношення

Усі прекрасно знають, що цінне — має ціну. І важливе — знайде місце у бюджеті. І фахівець — це класно. І дитина — буде радий і щасливий відповідному імені.

Для мене оплата — це спосіб зрозуміти, на кого виділити свій час. Час — сильно дорожче. Реально.

Мої учні і клієнти — люди справи. Ініціативи.

5

Дійте! Перемога за нами. За вільною Україною вільних людей.

Мій Київстар : 096 219 91 21

Леонард Боярд